REJESTRACJA DZIECKA W PROCESIE CERTYFIKACJI - Certyfikacja PZPN

Wszyscy nowi zawodnicy naszej Akademii, zobowiązani są do zarejestrowania się na stronie PZPN i przypisania się do naszej Akademii w programie Certyfikacji. Sam proces rejestracji jest szybki, a poniżej przedstawiamy kilka prostych kroków: 
1.Wchodzimy na stronę www.pzpn.pl. Następnie wchodzimy w zakładkę „Łączy nas piłka”. Po przekierowaniu na stronę, w prawym górnym rogu powinno pokazać się szare kółeczko, po rozwinięciu którego wyświetlają się dostępne opcje; 
2.Rejestrujemy się – konto zakłada jeden rodzic 
3.Po procesie rejestracji opiekuna, ponownie rozwijamy opcje w prawym górnym rogu i wybieramy „Dodaj zawodnika” 
4.Wprowadzamy dane dziecka, zapisujemy i wylogowujemy się ze strony. 
5.Logujemy się ponownie w panelu rodzica. Po zalogowaniu do panelu rodzica, rozwijamy dostępne opcje w prawym górnym rogu (szara kropka) i wchodzimy w profil swojego dziecka. 
6.Na samej górze, w czerwonej ramce wyświetli się informacja : “ZŁÓŻ WNIOSEK O POTWIERDZENIE DZIECKA W SZKÓŁCE”. Następnie wybieramy odpowiednio województwo, miasto i w zakładce szkółki AP RCR Międzyzdroje. Uzupełniamy swoje dane, dodajemy zdjęcie zawodnika i wysyłamy wniosek. Dostaną Państwo drogą e-mailową potwierdzenie złożenia wniosku, a następnie potwierdzenie przyjęcia do Akademii.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK - FILM
Copyright ©2019 Akademia Piłkarska RCR Międzyzdroje, All Rights Reserved.