Aktualności

  Termin II Edycji !!! - Nie zwlekaj, dołącz do drużyn z całej Polski i zagranicy !!! - RCR CUP 2021 już Jesienią !!!

24.09. - 26.09.2021 r.

 
Poniedziałek, Wrzesień 21, 2020, 20:17

🗣️II Edycja ➡️Mistrzostwa Funino 2020‼️
✅"Arkonia'' z Pucharem Funino – The Beautiful Game for Kids🏆
Po I edycji czerwcowej, przyszedł czas aby najmłodsi adepci piłki nożnej po dwóch miesiącach mogli zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w Mistrzostwach Funino Międzyzdroje 2020‼️➡️
Przez cały dzień w Międzyzdrojach osiem zespołów złożonych z zawodników urodzonych 2012 roku sprawdzało swoje możliwości rywalizując o zwycięstwo w drugich Mistrzostwach Funino 2020. Organizatorzy, AP RCR Międzyzdroje, postarali się aby do Miasta Gwiazd zawitały czołowe zespoły z województwa zachodniopomorskiego co było gwarancją niesamowitych emocji.
Po raz drugi w Międzyzdrojach, w województwie Zachodniopomorskim zorganizowane zostały takie Mistrzostwa. Organizatorzy pragnęli pokazać uczestnikom, widzom jedną z metod treningu piłkarskiego dla dzieci jakim jest FUNINO.
FUNINO ® to metoda, którą opracował trener piłkarski Horst Wein służąca stymulowaniu talentu piłkarskiego wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej. Metoda ta pozwala kształtować ich inteligencję w grze na cztery bramki w aspektach: postrzeganie, rozumienie i interpretacja, podejmowanie decyzji, wykonanie techniczne.
Rozegrano 28 spotkań po 10 minut każde, w sumie każda drużyna rozegrała 70 minut. Adepci piłki nożnej rozgrywali spotkania na małych boiskach w grze 3x3 na cztery bramki, gdzie mogli zademonstrować swoje indywidualne umiejętności.
Jak się okazało, najlepsi okazali się młodzi Arkończycy wygrywając wszystkie swoje spotkania i tym samym Puchar II Edycji Mistrzostw Funino pojechał z zawodnikami Arkonii do Szczecina. Drugie miejsce dla KS Prawobrzeże Świnoujście. Zespół ze Świnoujścia, nie licząc przegranej ze zwycięzcą turnieju, wygrał pozostałe wszystkie mecze. Na najniższy stopień na podium wdrapali się wspólnie chłopcy z FA Gryfice i zawodnicy AP Szczecinek.
▪️8 zespołów / 68 zawodniczek/zawodników/ 176 zdobytych bramek▪️
Organizatorzy dziękują trenerom i zawodnikom za przyjęcie zaproszenia do Międzyzdrojów. Rodzicom za bardzo pozytywny i kulturalny doping. Szkole Podstawowej nr 1 za udostępnienie Kompleksu Boisk Orlik. Za słodki poczęstunek firmie Mewa.
Mamy nadzieje, że pobyt nad Bałtykiem w Mieście Gwiazd będziecie wspominać jak najbardziej pozytywnie.
W II Edycji Mistrzostw Funino 2020 udział brały zespoły:
Arkonia Szczecin 🥇, KS Prawobrzeże Świnoujście 🥈, FA Gryfice 🥉, AP Szczecinek 🥉, AP Kotwica Kołobrzeg, Smyk II Stargard, Smyk I Stargard, AP RCR Międzyzdroje.
🗣️Mistrzostwa Funino! Najlepsza "3" Turnieju w Międzyzdrojach, wyróżnionych indywidualnie 🏆
Z pewnością, któregoś z tych chłopców zobaczymy kiedyś w Ekstraklasie 💙Powodzenia ⤵️
➡️Dawid Gliwa (Arkonia Szczecin)
➡️Alan Syniec (Football Academy Gryfice)
➡️Michał Ryfczyński (KS Prawobrzeże Świnoujście)
Wyróżnienie otrzymała także:
➡️Łucja Rabiej
Fotorelacja📷 😊➡️ facebook.


#aprcrmiedzyzdroje
#miedzyzdroje
#jakośćdrogawprzyszłość

Turniej dofinansowany w ramach wsparcia realizacji zadania w zakresie prowadzenia sekcji piłki nożnej w Gminie Międzyzdroje.


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
HARMONOGRAM GIER RCR CUP 2020
Już za Nami Uroczyste Otwarcie Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej - RCR CUP na Pomorzu Zachodnim 2020
Teraz czas na rywalizację sportową w duchu fair play
Poniżej przedstawiamy harmonogram na sobotnie granie
Zaczynamy już od 8:30
Życzymy samych sukcesów

#RCRCUP
#aprcrmiedzyzdroje
#miedzyzdroje
#jakośćdrogawprzyszłość
Copyright ©2019 Akademia Piłkarska RCR Międzyzdroje, All Rights Reserved.