Aktualności

  Termin II Edycji !!! - Nie zwlekaj, dołącz do drużyn z całej Polski i zagranicy !!! - RCR CUP 2021 już Jesienią !!!

24.09. - 26.09.2021 r.

 
Czwartek, Czerwiec 25, 2020, 23:33 | Brak komentarzy »

🗣️ Mistrzostwa Funino 2020‼️

✅"Arkonia'' z Pucharem Funino – The Beautiful Game for Kids🏆

Zagrożenie epidemiologiczne spowodowało, że od trzech miesięcy najmłodsi adepci piłki nożnej nie mogli zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami. Na całe szczęście świat po woli wraca do normalności i z powrotem możemy się cieszyć futbolem. Zaplanowane Mistrzostwa Funino zostały przełożone z 28 marca na sobotni dzień 20 czerwca i Warto Było‼️➡️
Przez cały dzień w Międzyzdrojach osiem zespołów złożonych z zawodników urodzonych 2013 roku sprawdzało swoje możliwości rywalizując o zwycięstwo w pierwszych Mistrzostwach Funino 2020. Organizatorzy AP RCR Międzyzdroje postarali się aby do Miasta Gwiazd zawitały czołowe zespoły z województwa zachodniopomorskiego co było gwarancją niesamowitych emocji.

🏆Zwycięstwem Arkonii Szczecin zakończyło się wielkie granie nad ,,Bałtykiem’’. Rozegrano 28 spotkań po 10 minut każde, w sumie każda drużyna rozegrała 70 minut. Ogólnie poziom zespołów był zróżnicowany. Adepci piłki nożnej mogli się wykazać w działaniach indywidualnych gdyż rozgrywali spotkania na małych boiskach w grze 3x3. Rewelacją Mistrzostw okazała się Arkonia Szczecin, zdobywając 44 bramki a tracąc tylko 3. Można było się spodziewać że prym będzie wiodła „Pogoń” Szczecin oraz Arkonia Szczecin. Jednak z bardzo dobrej strony pokazał się zespół AP Baltica Świnoujście, która rozdzieliła szczecińskie zespoły na podium. Reszta drużyn zaprezentowała się godnie, grając zawsze do ostatniej minuty, pokazując wole walki.

Po raz pierwszy w Międzyzdrojach, Województwie Zachodniopomorskim zorganizowane zostały takie Mistrzostwa, organizatorzy pragnęli pokazać uczestnikom, widzom jedną z metod treningu piłkarskiego dla dzieci jakim jest FUNINO.
FUNINO ® to metoda, którą opracował trener piłkarski Horst Wein służąca stymulowaniu talentu piłkarskiego wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej. Metoda ta pozwala kształtować ich inteligencję w grze na cztery bramki w aspektach: postrzeganie, rozumienie i interpretacja, podejmowanie decyzji, wykonanie techniczne.

Jak się okazało, najlepiej się czuli w grze na cztery bramki Arkończycy wygrywając wszystkie swoje spotkania i tym samym Puchar I Mistrzostw Funino pojechał z zawodnikami Arkonii do Szczecina. Drugie miejsce dla AP Baltica Świnoujście, a na najniższe stopnie podium wdrapali się po świetnym finiszu chłopcy z AP Pogoni Szczecin..
▪️8 zespołów / 60 zawodniczek/zawodników/ 171 zdobytych bramek▪️
Organizatorzy dziękują trenerom i zawodnikom za przyjęcie zaproszenia do Międzyzdrojów. Rodzicom za bardzo pozytywny i kulturalny doping. Szkole Podstawowej nr 1 za udostępnienie Kompleksu Boisk Orlik. Za słodki poczęstunek firmie Mewa.
Mamy nadzieje, że pobyt nad Bałtykiem w Mieście Gwiazd będziecie wspominać jak najbardziej pozytywnie.
W pierwszych Mistrzostwach Funino 2020 udział brały zespoły:
Arkonia Szczecin 🥇, AP Baltica Świnoujście 🥈, AP Pogoń Szczecin 🥉, Gryf I Kamień Pomorski, Prawobrzeże Świnoujście, AP RCR Międzyzdroje, Bizon Cerkwica, Gryf II Kamień Pomorski
🗣️ Mistrzostwa Funino! Najlepsza "3" Turnieju w Międzyzdrojach.
Z pewnością, któregoś z tych chłopców zobaczymy kiedyś w Ekstraklasie 💙 Powodzenia ⤵️
▪️MVP TURNIEJU 🏆
➡️ Oliwier Żyglowicz (AP Pogoń Szczecin)
➡️ Nikodem Sawicki (Arkonia Szczecin)
➡️ Stawicki Dominik (Bizon Cerkwica)

Wkrótce fotorelacja📷 😊

#aprcrmiedzyzdroje
#miedzyzdroje
#jakośćdrogawprzyszłość

Turniej dofinansowany w ramach wsparcia realizacji zadania w zakresie prowadzenia sekcji piłki nożnej w Gminie Międzyzdroje.


Poniedziałek, Maj 18, 2020, 17:34 | Brak komentarzy »


Poniedziałek, Maj 11, 2020, 17:14 | Brak komentarzy »

Już 5 maja nasi podopieczni wybiegli na murawę aby wziąć udział w zajęciach grupowych i indywidualnych w Akademii RCR 🔥
Nasza akademia piłkarska RCR to przede wszystkim trening zindywidualizowany 💪, na zajęciach➡️ skupiamy się na szczegółach i detalach🔝
W treningu indywidualnym brał udział zawodnik Pogoni Szczecin Oskar 😊⚽️🥅💪

Trening Indywidualny Oskara

Zajęcia te mają na celu podniesienie umiejętności piłkarskich we wszystkich jego aspektach takich jak⤵️⤵️

✅rozumienie gry
✅nauczanie i doskonalenie techniki
✅koordynacja ruchowa
✅motoryka
✅strefa mentalna zawodnika

➡️Piłkarski trening AP RCR Międzyzdroje skierowany jest do wszystkich zawodników z różnych klubów ⬅️💪⚽️😊


Wtorek, Kwiecień 14, 2020, 16:08 | Brak komentarzy »

Serdecznie zapraszamy kluby, akademie, oraz szkółki piłkarskie, do udziału w pierwszej edycji Międzynarodowego Turnieju piłkarskiego dla dzieci RCR CUP na Pomorzu Zachodnim w roczniku 2010, który odbędzie się w dniach 02 października -04 października 2020 r., w Międzyzdrojach.

🗣 Turniej RCR CUP 2020 na Pomorzu Zachodnim w Międzyzdrojach, został zaplanowany na długi weekend majowy, jednak sytuacja związana z Koronawirusem spowodowała przesunięcie piłkarskiego swięta na październik 2020. Jak sytuacja pozwoli zagramy go w nowym terminie 📆 tj. 02-04 października 2020 roku.
Miejmy nadzieje, że epidemia szybko zacznie wygasać, wszystko wróci do normalności i w pierwszy weekend października odbędzie się piłkarskie święto w Międzyzdrojach.

Międzyzdroje i okolice z wieloma swoimi atrakcjami, z całą pewnością zapewni kolejne, niezapomniane wrażenia uczestnikom pierwszej edycji Międzynarodowego Turnieju RCR CUP.

RCR CUP 2020!!!  ZAGRAMY JESIENIĄ 2020 R. !!!

🗣️ POGOŃ SZCZECIN, FC BRANDENBURG 03, FC SUDERELBE HAMBURG, ISF BARLINEK, CANARINHOS SKÓRZEWO, AP MACIEJA MURAWSKIEGO, POGOŃ II SZCZECIN, GREIFSWALDER FC, FASE SZCZECIN, AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE, MUKS SZOK BOJANOWO, MUKS SZOK II BOJANOWO ZAGRAJA W RCR CUP 2020 na POMORZU ZACHODNIM🏆 TAKŻE JESIENIĄ :)
➡️ W październiku odbędzie się PIłkarskie Święto 💪🏆🥇🥈🥉, w październiku też będzie Pięknie.

Karta zgłoszeniowa.
W celu otrzymania Karty Zgłoszenia, zawierającą ofertę uczestnictwa w turnieju, prosimy wypełnić Formularz Kontaktowy lub napisać e-mail: aprcrmiedzyzdroje@gmail.com
Także jesteśmy dostępni pod numerami:
Robert - 531 074 651
Dariusz - 668 455 089
Jan - 696 091 828


Sobota, Marzec 14, 2020, 14:55 | Brak komentarzy »

🗣️ POGOŃ SZCZECIN, FC BRANDENBURG 03, FC SUDERELBE HAMBURG, ISF BARLINEK, CANARINHOS SKÓRZEWO, AP MACIEJA MURAWSKIEGO, POGOŃ II SZCZECIN, GREIFSWALDER FC, FASE SZCZECIN, AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE, MUKS SZOK BOJANOWO, MUKS SZOK II BOJANOWO JUŻ ZAGRAJA W RCR CUP 2020 na POMORZU ZACHODNIM🏆 w dniach 30.04.-02.05.2020 roku.
➡️ Powoli krystalizuje się nam obsada POTWIERDZONYCH druzyn w turnieju. Liczymy na pełną obsadę bo wierzymy, że wygramy z sytuacją związaną z Koronawirusem i w Majówkę odbędzie się PIłkarskie Święto 💪🏆🥇🥈🥉.

200x200


HARMONOGRAM GIER RCR CUP 2020
Już za Nami Uroczyste Otwarcie Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej - RCR CUP na Pomorzu Zachodnim 2020
Teraz czas na rywalizację sportową w duchu fair play
Poniżej przedstawiamy harmonogram na sobotnie granie
Zaczynamy już od 8:30
Życzymy samych sukcesów

#RCRCUP
#aprcrmiedzyzdroje
#miedzyzdroje
#jakośćdrogawprzyszłość
Copyright ©2019 Akademia Piłkarska RCR Międzyzdroje, All Rights Reserved.